Aquapeel

Aquapeel ile cilt gençleştirme uygulaması öncesinde cilt, temizleyici solüsyonlar ve ozonlu buhara maruz bırakılır. Sonrasında Aquapeel cihazı kullanılarak cilde, aynı anda basınç ve vakum etkisi uygulanır. Ciltte istenilen etkiye göre solüsyonlar, basınçla cilde verilirken aynı anda vakum etkisiyle geri çekilir. Böylece cilt üzerindeki ölü derinin kaldırılması, gözeneklerin açılması ve cildin alt katmanlarının dezenfekte edilmesi sağlanmış olur.  Böylece cilt, bakım için kullanılan ürünlerden daha iyi faydalanabilmektedir.

Aquapeel nasıl uygulanır?

Aquapeel ile cilt gençleştirme tedavisi 3 adımdan oluşur. Birinci adım temizleme ve peeling işleminden oluşmaktadır. İçeriğinde düşük oranda AHA (Alfa Hidroksit Asit) bulunan bir solüsyon ile Aquapeel cildin ihtiyacına göre 5-10 dakika uygulanır. Ölü dokuların temizlenmesi ve gözeneklerin açılmasını sağlar. İkinci adım ekstraksiyon yani çekme işleminin yapıldığı aşamadır. İçeriğinde düşük oranda SA (Salisilikasit) bulunan bir solüsyon ile Aquapeel, cildin ihtiyacına göre 5-10 dakika uygulanır. Cildin alt katmanlarına kadar salisilik asitin emilmesini sağlar. Bu aşamada cildin bakteri ve parazitlerden arındırılması sağlanır. Üçüncü adım ise hidrasyon ve beslenme işlemlerinin yapıldığı bölümdür. Bu aşamalardan sonra mükemmel bir şekilde temizlenmiş ve arındırılmış bir ciltle, uygun görülen ürünlerle gönül rahatlığı ile cilt bakımına devam edilebilir.

Aquapeel uygulamasının avantajları nelerdir?

Aquapeel, aynı anda peeling, cilt temizleme, ekstraksiyon, hidrasyon ve antioksidan uygulamaları sağlamaktadır. Cerrahi bir işlem değildir ve enjektör dahi kullanılmayan, rahatsızlık vermeyen bir işlemdir. Cilt yenileme ve gençleştirme alanlarında kullanılan Aquapeel tedavisi, kırışıklıkları, pigmentasyonları ve sivilceleri giderme konularında sıklıkla uygulanmaktadır. Tıkanık gözenekleri ve pürüzlü ciltleri anında iyileştirir.

Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Doktora Danışın

AquaPeel uygulamaları hakkında sorunuzu çekinmeden gönderebilirsiniz.

  • Op. Dr. Mehmet Gökhan Şahin ile sayfadaki form üzerinden iletişime geçtiğinizde, mesajınızın başarıyla ulaştığına dair bir bilgilendirme maili göndeririz.
  • Form aracılığıyla paylaşacağınız tüm bilgiler 128 bit SSL koruma ile şifrelenerek iletilmektedir.
  • Uzman klinik ekibimiz, form üzerinde belirtmiş olduğunuz iletişim bilgileriniz üzerinden size ulaşırlar.
  • Danışmak istediğiniz tüm sorularınız cevaplandırılır.
(Size telefon yoluyla ulaşılmasını istiyorsanız, mesajınız içerisinde belirtiniz.)
(Akıllı cep telefonunuzu kullanarak, istediğiniz bölgenin fotoğrafını çekip yükleyebilirsiniz.)
(Lütfen aşağıdaki kutuyu işaretleyerek onaylayın)
reCAPTCHA is required.

Randevu Alın (Ücretsiz)

Online randevu talebi uygulamamız ile internet üzerinden kliniğimizde muayene için randevu alabilirsiniz.

  • Form üzerinden sizin için en uygun tarihi iletirsiniz.
  • Belirtmiş olduğunuz iletişim bilgileriniz üzerinden size ulaşılır ve gerekli tüm bilgiler paylaşılır.
  • Net randevu tarihi ve saati karşılıklı olarak belirlenir ve geçerlilik kazanır.

Diğer Ameliyatsız Yüz Gençleştirme Yöntemleri

Cerrahi Dışı Yöntemler