BodyTite ile Karın Gerdirme

Bodytite Radyo Frekans Liposuction istenmeyen yağların biriktiği tüm vücut bölgelerine yapılabilir. Ülkemizde genetik nedenlerden kadınlarda en sık yapıldığı bölgeler basenler, karın, bel, bacak iç ve dış kısmı ile diz bölgesi, sırt, kollar, göğüsler ve gıdı bölgesidir. Erkeklerde jinekomasti denilen göğüs meme büyümelerinde, simit olarak adlandırılan bel bölgesine ve gıdıya sıklıkla yapılır. Değişen ebatlarda yüz için Facetite boyun için Necktite selülit için Selutite Vücut için BodyTite başlıkları kullanılır.

Velashape III ile Karın Gerdirme

VelaShape III, gözle görülür şekilde incelme, şekillenme yaratan ve selülit tedavisinde kullanılan bir tedavi yöntemidir. VelaShape III, yağ dokusunun hacmini azaltmak için elōs teknolojisi ile vakum teknolojisini birleştiren ilk ve tek tedavi yöntemidir. Üstelik sadece sıkılaşma, bölgesel zayıflama, incelme ve selülit problemlerinde değil çatlakların görünümünü hafifletmekte de son derece etkilidir.

Karın Germe Ameliyatı Riskli Mi?

Karın germe ameliyatının, birtakım önlemlerle ortadan kaldırılamayacak bir riski bulunmamaktadır. En sık karşılaşılan riskler karın içerisinde kan birikmesi ve ameliyat bölgesinde oluşan enfeksiyonlardır. Bunlar antibiyotik ve drenle ortadan kaldırılabilecek risklerdir.

Karın Germe Estetiği

Karın germe ameliyatı genellikle, doğum sonrası verilemeyen kilolar veya aşırı kilo verme sonrasında sarkan dokular sebebiyle başvurulan bir tedavidir. Klasik germe veya mini germe adlarıyla bilinen iki yöntemden birisi uygulanır. Liposuction işlemi ile kombine edilmesi operasyon sonrası memnuniyeti artırır.